גילעד נס?

היה פה פעם אחד, קראו לו גילעד נס, על פי הנטען שמו האמיתי הוא עידו קינן. כתב פעם ב"רשימות" והלך,  וסיבותיו עמו.

לימים, קיבלתי אני את הכתובת החשובה http://www.notes.co.il/gilad/

אך הפניות רפאים עוד מביאות את מחפשי גילעד נס אלי.

אז – אני לא הוא, הוא לא אני.

 

יום טוב לכולם

 

 

22 Comments

 1. וואלה? גלעד נס זה קינן? דווקא מאוד אהבתי לקרוא אותו ותמיד התפלאתי למה הוא לא הולך להיות איזה מבקר טלוויזיה במקום כל הפלוצים בעיתונות.
  וזה מסביר משהו אחר… יוזמה שלי שהצעתי בפני בעלי "רשימות" שעכשיו אני מבין למה לא יצאה אל הפועל

 2. אחת

  אדם בפני עצמו, ששר סינטרה לא רע. עידו קינן זה מישהו אחר. זו איזושהי בדיחה פנימית שפספסתי, או שאתם באמת לא יודעים שמדובר בשני אנשים שונים?

 3. אביבה

  "בלוג לא-בלתי סהרורי ניסה לטעון שבלוגר לא-בלתי חשוב הוא בעצם בלוגר לא-בלתי אמין"

  (טימותי לירי – "כך נכתוב טקסטים בעזרת סמי הזיה").

 4. גלעד סרי לוי

  על פי הנטען בקישור דלעיל מר גילעד נס הוא האישיות המתקראת עידו קינן
  למען הסר ספק, לא פגשתי מעולם את מר נס הנ"ל, או את עידו קינן או את המתקרא וולווט.
  אין בכך כדי לומר במפורש או במשתמע שלא הייתי מעוניין לפגוש אחד מהם או את שלשתם, אלא לתאר את המצב העובדתי כפי שהוא למיטב ידיעתי

  יום טוב

 5. בקישור לעיל לא נטען שגילעד נס הוא עידו קינן, אלא נטען כי נס וקינן מנהלים אורגיות עם כרמל וייסמן (כפי שנרמז בתגובה של כרמל עצמה,תחת הכותרת שניתנה במהלך אותה אורגיה, "אוהההה, מלחמה!!", במשפט "מה אכפת לך שבא לי להרים את עידו על נס?")

  כמו כן, מחדר החדשות מוסרים לי כי תחקיר נוסף מעלה כי אנשים שקוראים ספרים לא נוהגים ללחוץ על קישורים המופיעים בסמוך למילה "אתר" בתגובות.

  בנוסף, הריני לשבח את כבודו על הצמדת המונח "האישיות המתקראת" לעידו קינן. כבר מזמן טענתי שלא יתכן שרק ליואב יצחק הצמידו את "עיתונאי מסויים".

 6. שוקיג

  למעשה, גם אני חשדתי בזמנו שעידו קינן הוא גילעד נס, ולכן משכתי בשערות ראשו וזקנו, כדי להוכיח שמדובר בפאה. עידו, אני מצטער, אני מקווה שכבר לא כואב לך.

 7. אביבה

  אם את חושבת להיות דנה צימרמן בזמן הקרוב, כי אני תכננתי להפוך למיכל מרקוס עלמה (קורינה בחופשה שנתית) ולכן מחפשת דחוף מישהי שתהיה ימימה בימים ג'-ד'.

 8. אני מוכן להיות מואיז בן הרוש בימים לא זוגיים או לא אשכנזים, אבל אני לא בטוח שאני יכול להיות גדי שמשון, כי אני לא מכיר מספיק מילים גסות.

  ושוקי: משכת, משכת, עד שכל השערות נשארו אצלך ביד ומאז לא צמח שום דבר.

 9. למרות הדברים המשכנעים אם כי הסתומים משהו שנאמרו כאן, אנחנו עדיין לא שקטים. עד שלא יופיע כאן ועכשיו היצור המזוקן ההוא המכונה ע.ק לא נקנה את הסיפור הזה.ועד אז, מר נס, למרות הקטע המונומנטלי שהגשת כאן בשעה 10:37:01, אתה ומר קינן, מבחינתנו, אחד המה.

התגובות סגורות.