רשימות במשבר

פרויקט רשימות בסכנת סגירה. (גילוי נאות כבר בהתחלה – יש לי בלוג שם.)   

יחודו של רשימות הוא בהיותו פלטפורמה לפרסום בלוגים, המיועדת רק למי שהוכיח יכולת כתיבה. יש שיאהבו את הרעיון, יש שימחו. כך או כך, רשימות זוכה ל300,000 כניסות יחודיות מדי חודש. הוא אינו כולל פרסומות, ונעשה כולו בהתנדבות.

וכך אומרים מפעילי האתר:

אם נישאר במבוי הסתום שהגענו אליו, לא נמשיך הלאה בדרך שאחריתה גסיסה איטית יותר או פחות של הפרויקט.
הקונספט הייחודי של רשימות הוא זה שהביא להצלחתו, והמטרה היא להמשיך במתכונת דומה. אם מישהו רוצה להצטרף כשותף ולכתוב קוד שממיר את הפרויקט לפלטפורמה פתוחה כמו וורדפרס MU, נשמח לשתף איתו פעולה, מאחר ונתיב כזה יקל את השמירה על אופי האתר.

אם לא נמצא שותף – הקפאת ההצטרפות תמשך ואנחנו נאפשר לכל גורם מקצועי שיציע, בין בהתנדבות ובין אם בעלי אתרים יחברו יחד וימצאו נכון לשלם לגורם כזה, להיכנס לקוד ולכתוב תכנת המרה של התוכן לפלטפורמות אחרות, כדי שהכותבים הנוכחיים יוכלו "לעבור דירה" בקלות מרבית. 

אם לא יימצאו גורמים כאלה, נאלץ להסתפק בלתת לכל בעל אתר עותק של מסד הנתונים שלו, ואחרי תקופה מסוימת של קיום ארעי שכזה, נאלץ לסגור את האתר

למכתב המלא  מכתב המשך

מצער מאד יהיה אם יסגר האתר, שי שלו יחוד משלו בנוף האינטרנט. כן, אני יודע שפה ושם יהיו ניצוצות של שמחה לאיד על הסנובים האלה מ"רשימות" שלא נותנים לאף אחד להכנס. אני אוהב את האתר הזה, כותב בו וקורא הרבה יותר. איני יודע מה הפתרון ואיך להביא אותו, אך אני מקווה שימצא מישהו שיקח את האתר תחת חסותו, בלי להפוך אותו למרבץ פרסומות נוראי.

משבר רשימות – שאלות ותשובות – פוסט מתעדכן באתר קונספציה

חלי גולדנברג מבקשת להציל את רשימות

טלי לטוביצקי תוהה אם זה הפוסט האחרון

ומתי שמואלוף מוחה בעיתוי גרוע במיוחד

 

One comment

  1. פינגבק:פרויקט רשימות במשבר » ספר חברה תרבות

התגובות סגורות.