טביעה ייצוגית

 DSC_0832 אתמול בערב, או אולי היה זה אתמול בצהריים, קרס האתר שלי. לגמרי. מי שחיפש אותו קיבל הודעת שגיאה מעליבה מביל גייטס. שלחתי מיד ללא היסוס מייל היסטרי לחנית המרגיעה והיא כתבה לי כך  (באנגלית)

contacted justhost, they are having problems with the specific server.
They are working to solve the problem

ASAP.

JUSTHOST זו החברה שאצלה האתר שלי. מי זה ASAP אני לא יודע. אולי זה השם של חנית באנגלית.

הסיבה לקריסה פשוטה. ביום ששי הקמתי שני אתרים חדשים. "הוי אריאל"  של אריאל סרי לוי ומקום חדש ל"פינת הפריסטייל". של לירון תאני. עשרות אלפי קוראים חדשים הסתערו על הבלוג של אריאל. וזה עוד כלום לעומת המיליונים ששמעו על פינת הפריסטייל החדשה, ישבו על הבלוג ועשו ריפרש כל שתי שניות, מחכים בצמא לפוסט חדש.

אבל כל אלה תירוצים עלובים. אני עומד על זכותי כצרכן, ומשוכנע שתמורת ה 5.91 $ שאני משלם לJUSTHOST אני צריך לקבל שירות הולם, זו זכותי הטבעית כצרחן שיטתי. לא יתכן מצב שבו כמעט שמונה שעות (או אולי יותר, אני לא מפעיל את האינטרנט בשבת) העולם לא היה יכול לקרוא את הבלוג שלי. להתבשם מחכמתי, להתענג על סיפורי. התייעצתי עם עורך הדין שלי והחלטתי להגיש תביעה ייצוגית על סך 1,000,000 דולר בשמי ובשם אריאל  ולירון שנפגעו  מהקריסה.  על פי החשבון

  1. אובדן שירות ל12  שעות – מחושב על פי 5.91 $ לחודש – 12 סנט
  2. נזק ישיר  בגין פגיעה בניהול המותג האישי שהוא אני – 120 $
  3. תוספת כדי שיהיה לעורך דין ממה לקחת אחוזים – 923 $
  4. שכר טרחה לנהג שלי, סנדיביצ'ים ושונות – 997,324.87 $

 

אני לא מתכונן לוותר, ועורך הדין שלי ירדוף את צמד הנוכלים הללו, ג'אסט והוסט – עד פרוטתם האחרונה.  אנחנו נכה אותם בכיסם. (רק בבקשה, שיוציאו משם את המפתחות קודם, זה היה לי נורא כואב בפעם הקודמת).

או שאני אגיע איתם להסכם לפיו אני אקבל 1500 $ העורך דין 250,000 ולירון ואריאל יקבלו כרטיס חינם לארטיק במכולת של חיים.

One comment

התגובות סגורות.