שבעה עשר הבלוגים המומלצים לשנת 2010

שלום לכולם. אני מבקש להכריז בזאת על פתיחת אירועי המלצת שבעה עשר הבלוגים החביבים עלי לשנת 2010 .

לצערי, אין לי כרגע שבעה עשר בלוגים שחביבים עלי, בקושי חמשה ששה. (לא כולל את הבלוג של וולווט, שחייב להיות בכל רשימה של בלוגים בעתונות הכתובה והמודפסת). ואני גם איש ממש עסוק, שבקושי יש לו זמן לקרוא בלוגים. אבל בלוגים זה הדבר עכשיו, והמלצות מראות שאני בעניינים.  לכן, אתם מוזמנים לשלוח אלי המלצות על הבלוגים החביבים עליכם בשנת 2010 . (הבלוגים יכולים להיות חביבים גם משנת 2009, אבל ההמלצה צריכה להיות משנת 2010).  רצוי לנמק את בחירתכם. (למשל "הבלוג הכי שווה בתחום שלו", או נימוק מנומק יותר  – "בלוג מצוין ממש עם הרבה סימני פיסוק במקום הנכון וגם תמונות".) אבל אין חובה. אפשר גם להמליץ על עצמכם (רצוי לעשות את זה בגוף שלישי, מה שיראה על שליטתכם בעברית). הזוכים יוכלו לספר לכולם שהם היו השנה ברשימת הבלוגים החביבים על גלעד סרי לוי בשנת 2010 , ולשים תמונה בפתח הבלוג שלהם שכולם ידעו שהוא שווה.

10 Comments

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  הוא בלוג חובה? נכון יהיה לומר שבלוג שעוסק בבקורת תקשורת הוא בלוג חובה אבל הבלוג של ולווט משעמם מאוד, עוסק רוב הזמן בנושאי שוליים ואין בו בדרך כלל אבחנות או ניתוחים משמעותיים.

 2. שירן

  בחירת הבלוגים ה"טובים" לא משפיעה על אף קורא. קוראים נכנסים לבלוגים בגלל כותרת ולא בגלל כותב זה או אחר.
  אם זה מפשיע זה עושה רעש מקומי קטן ולא חשוב.
  אפשר להגיד שמי שמייצר כותרות פרובוקטיביות מושך יותר קוראים ובזה נגמר הסיפור. קוראים לא נכנסים לפי השם הם נכנסים לפי הכותרת. לא ברור גם למה אורי שיש לו בלוג די משעמם שאף פעם אני לא קורא קובע את טעם הקהל, מי מינה אותו, כל אחד יכול להמליץ על הבלוגים שלו .

 3. פינגבק:shshihaba | ספר חברה תרבות

התגובות סגורות.