האני האחר

יום חמישי 12/5 במרכז עינב לתרבות

שעה 20:30 גן העיר, רח' אבן גבירול, תל אביב
מופע "האני האחר" הוא סיכום פרויקט מיוחד ומרגש של בית הספר למוזיקה "רימון" ועמותת "אנוש" המשקמת נפגעי נפש בקהילה.  במסגרת הפרויקט הלחינו סטודנטים מצטיינים של "רימון", טקסטים שכתבו פגועי הנפש. התוצאה היא מופע רוק רענן ובועט בביצוע כישרונות שיובילו את המוזיקה המקומית בעתיד.

מנהל מוזיקלי ואמנותי – אריאל הורוביץ, שכך אמר:

מכיוון שזו השנה השנייה שאני עובד עם מתמודדי "אנוש", אני יודע שיש להם סיפור חזק לספר, דרך מיוחדת לספר אותו ורעב גדול לעשות את זה. גם לסטודנטים שלנו ב"רימון" יש רעב גדול וכשרון להפוך את הטקסט הייחודי של חברי "אנוש" למוזיקה צעירה חזקה ונוגעת. כל שנותר לעשות הוא לחבר ביניהם.

"רימון" עוסק הרבה בנתינה לקהילה, אבל "האני האחר" הוא לא פרויקט רגיל של נתינה, אלא פרויקט של שיתוף פעולה, של יצירה משותפת בגובה העיניים, ושל מפגש אמנותי ואנושי בין הסטודנטים למתמודדים. הנתינה היא הדדית: לא כל יום זוכים מלחינים לקבל מילים חזקות כמו אלה שכותבים המתמודדים, ולא כל יום זוכים המתמודדים לשמוע את עולמם הפנימי הופך לשיר מולחן. התוצאה היא אמנם הערב הזה, אבל המטרה היא התהליך עצמו. כל מי שהיה בחזרות וראה את החיבוק שנתנה ג'ניפר לדניה, את צאיב מקשיב בהתרגשות למורן שרה את השיר שלו ואת העבודה המשותפת של רן ושחר, יודע שכבר הצלחנו. נשאר לנו רק לשתף אתכם בהתרגשות שלנו.

משתתפי "האני האחר 2":
אלה ג'וי מאיר – הלחנה, שירה ופסנתר

אנבל פולאן – הלחנה ושירה

דורון טלמון – הלחנה ושירה

מישה סוחינין – הלחנה, שירה וגיטרה אקוסטית

עודד דיסטלמן – הלחנה, שירה וגיטרה אקוסטית

רות דנון – הלחנה, שירה וחליל

תמנה הרי – הלחנה , שירה וכינור

עדי כהן – הלחנה ושירה

מתן דסקל – הלחנה ושירה

הדר שמואלי – הלחנה ושירה

יונית שפיגלמן – הלחנה , שירה ובס

תום להב – תופים

יאיר סרי – קלידים

תמוז דקל – גיטרה חשמלית

שלו נאמן – כלי הקשה

(יאיר סרי קלידים זה הבן שלי יאיר)

(ואריאל הורוביץ הוא הבן של נעמי שמר – אבל זה לא קשור)

2 Comments

התגובות סגורות.