המלאכיות של עינב

שמח לתת את הבמה לטור אורח מאת נורית פלג-וולברג, ידידת פייסבוק ותיקה, אשה מעוררת השראה, אשר מבקשת את עזרתכם בפרויקט ההוצאה לאור של ספרה השני.

קצת על עצמי

נורית פלג-וולברג

אני אישה בת 35, בוגרת תואר שני במידענות ותעודה בעיתונאות. אני נשואה לבעל מקסים, יוסי וולברג, שגם סייע לי רבות בכתיבת הספר השני. אני כבר עם מעל עשר שנות בניסיון בתחומי האינטרנט השונים, וכפי שכבר ציינתי: ספרי הראשון – אהבה על גלגלים – יצא לאור בשנת 2006 וזכה להצלחה מרובה. למעשה, אפילו עשו הצגה מהספר – בחטיבת ביניים – בביומו של תומר רוסו. לראות את ההצגה – היה אחד הדברים המרגשים ביותר שקרו לי. אהבה על גלגלים דן בנערה נכה המתאהבת דרך האינטרנט בנער בריא. הנערה מאהבה על גלגלים היא אני בדרים רבות. אני אמנם לא בכסא גלגלים, אבל אני סובלת ממחלה גנטית – דיסאוטונומיה משפחתית. בשל מגבלותי, אני גם מאוד פעילה באוכלוסיית האנשים עם המוגבלויות. ארגנתי בעבר מפגשים דרך הפייסבוק, הצעתי תמיכה וחברות לאנשים ולי, ואפילו ארגנתי יריד תעסוקתי לאנשים עם מוגבלויות.

קצת על הספר

הספר – מלאכית של עינב – הינו רומן לבני הנעורים. הסיפור הוא קצת ספר מתח, קצת ספר פסיכולוגי אך הכל כתוב בצורה קלילה וזורמת. הספר דן בשני, נערה שנמצאת לקראת שנתה האחרונה בבית הספר, והיא נוסעת למסיבת קיץ. הכל בסדר גמור, עד ששני חשה שללא ידיעתה היא שתתה אלכוהות ובדרך חזרה היא די שתוייה. מתברר בהמשך שמישהו מהל את הפונץ' שלה בכוונה לשכר אותה ולהביאה למיטה. שני, שרק במהלך הנסיעה הביתה קולטת שהיא תחת השפעת אלכוהול ואז מבחינה בילדה פצועה על הכביש. שני משוכנעת שהיא דרסה את אותה ילדה והיא עומדת לצידה כל הזמן מאותו רגע שהיא מגלה שאותה ילדה – עינב – לא זוכרת כלום מחייה והיא נותרת בודדה בחיים. בין השתיים נוצר קשר מיוחד, ויחד עם שני, הקוראים מגלים מי היא עינב ומה עולמה.

להוציא את הספר לאור

לאחר סיום כתיבת הספר ועריכתו, שלחתי את כתב היד לפרדס הוצאה לאור. התגובה הייתה טובה, ובהחלט רוצים לפרסם את הספר אולם בתור התחלה אני צריכה לגייס סכום התחלתי להוצאה. הדרך שניתנה לי היא למכור מראש 500 עותקים במחיר של 30 ש"ח בלבד.
רוצים לקרוא את הספר? אז אתם מוזמנים לרכוש את הספר ברכישה מוקדמת בקישור הזה