זה לא הפוסט האחרון

מי שקורא את הבלוג מספיק זמן, יודע שאני לא מדבר על עצמי; שאני לא אוהב את ההכנסה האגרסיבית של הכותבים (והאגו שלהם) לכתיבה העיתונאית. אבל עם הגברת העבודה על הבלוג, ועם הגזירות החדשות, זה כבר לא הולך. ואני יש לי הוצאות. אל תראו אותי ככה.  עם התרוששותי, לא נותרה לי ברירה מלבד לפנות אליכם ולדבר (קצת) על עצמי. טוב אני לא באמת 'מרושש'. אבל 'מרושש' זה לא יעד מבחינתי. בן אדם צריך לדעת להתארגן על עצמו. 

 

imageהבלוג הזה שאתם קוראים, מבוסס על עבודה רבה קשה ויקרה. למשל – סדרת הפוסטים על שעון קיץ עלתה לי הרבה מאד כסף. תחשבו לבד כמה זה לטוס לכל הארצות שיש בהן שעון קיץ לתחקיר. ואני לא מדבר על שלשת שעוני הרולקס שפירקתי ולא ידעתי לחבר בחזרה. וכל הספרים? זה כלום? נכון שאני לא משלם עליהם שום דבר, אבל לקרוא אותם לוקח לי שעות יקרות שיכולתי בהן לא לעשות שום דבר אחר. שלא לדבר על המשקפיים החדשים שבדיוק קניתי כדי לקרוא את האותיות הקטנות נורא.

על פי החשבון שעשיתי, אני מרויח מהבלוג הזה 35,000 שקל לשעה. (בהתעלם מעלויות, הפסקות, פייסבוק, הורדת תמונות מאתרים, מחיקת היסטוריה מהדפדפן, שעות נוספות, ימי חופשה, רכיבות אופניים, מחלה וכדומה). גם הסכומים הללו, מתעלמים מהשעות והימים שאתה מעביר בבהייה בספר משעמם, שלא מוביל לכלום או שאין מה להגיד בכדי לפרסמו  וכמובן שהם מתעלמים מחודש בו אתה נמצא בחקירות של מע"מ מס הכנסה ומחלקת הבלו בעירית פתח תקווה, ולא ממש מתפקד. כך שבפועל בשנה האחרונה, על כל שעת עבודה (כולל את אלו שלא הולידו שום דבר), הבלוג הכניס בערך 35 א"ג לשעה ברוטו. נכון שזה יפה, אבל צריך להתקדם.

לכן אני מציע לכם מיזם תמיכה בבלוג. אבל לא סתם תמיכה כמו – סחטיין אחי, הבאת אותה בפוסטים. אני מדבר על תמיכה תמיכה. ויש כמה מסלולים בתשלום  חודשי לעשר שנים מראש. שאני אוכל לתכנן.

מסלול סכום תקבלו
1 25 שקל עלובים תודה באמת. תזרקו את זה בקופה בכניסה. לא מתביישים.
2 50 שקל תכללו באתר ההנצחה של התורמים שיוקם בבית-הכנסת המרכזי של מאחז קרני עזים כ"ג
3 250 שקל עותק מהמהדורה הראשונה של "כל כתבי גלעד סרי לוי", קצת מקומט עם לכלוך בצד
4 500 שקל עותק בכריכה קשה של הכתבים, עם תמונה שלי מחייך עם המשקפיים החדשים
5 5,000 שקל נאו י ו אר טוקינג 10 עותקים בכריכה קשה עם תמונה של מי שאתם רוצים פלוס הקדשה אישית שלי עם איזה טקסט שרוצים (בתוספת 5 ₪ למילה, כמקובל)
6 10,000 שקל שווים כל הדברים הקודמים בצירוף פסל דינמי של גליונות אקסל מפוסלים בחימר אורגני שאכין בעצמי
7 100,000 שקל יו יו יו הספר החדש של אישתון

 

אה, ועוד משהו:

יכול להיות שלא אתן לכם כלום, ולא אכתוב שום דבר כי אני לא ממש צריך כסף בשביל לכתוב את הבלוג הזה, והכל שטויות. אבל אל תדאגו -  את הכל אקדיש להמשך פעילותי הברוכה, כלומר כבטוחה כנגד ניסיונות התביעה הבאים, (כולל זאת שלכם) וכן הוצאות שעד כה היו על חשבוני, כגון ספרות מקצועית, נסיעות וכניסות לכנסים, ציוד מחשוב, ציוד הקלטה וצילום, וכדומה. אני מקווה שכך הכסף ישרת לא רק אותי, אלא גם אתכם, נאמנה.

2 Comments

  1. פינגבק:ולווט אנדרגראונד - בלוג ביקורת התקשורת של דבורית שרגל » אצבעות שחורות 10.5.13‏

  2. פינגבק:עשרת הפוסטים הנצפים ביותר בשנת המס האחרונה « ספר חברה תרבות

התגובות סגורות.