משפחת אסקורט

כמה תגובות שקיבלתי ממעריצות מעבר לים, מה שמשונה הוא ששם המשפחה של כולן הוא Escort , כן כמו האוטו והן גרות בכל מיני מקומות בעולם. לפי התמונות באתר שלהן, הן כולן עובדות ליד הים, או שהן מצילות בבריכה:

מיקי כתבה לי ככה-

אני נמצא הבלוג שלך באמצעות Google, ואני חייב לומר, זה בין הכתבות הכי טוב שנכתב לי לראות הרבה זמן., בברכה, Mickie מן fivestardolls.com

וסטייסי, שלא אוהבת להאריך במלים אמרה:

ישר לנקודה ו כתוב היטב! למה לא כולם יכולים להיות ככה?, בברכה, Stacey מן fivestardolls.com

אדריאנה כתבה תגובה ארוכה ומושקעת והיא מבקשת עוד קצת מידע:

נתח מרשים, אני רק נתון זה על עמית שהיה עושה ניתוח קטן על זה. והוא למעשה קנה לי ארוחת בוקר כי מצאתי את זה בשבילו .. החיוך. אז תנו לי reword כי: Thnx עבור לטפל! אבל Thnkx כן עבור הוצאות הזמן לדבר על זה, אני מרגיש מאוד על כך אוהבת לקרוא יותר על הנושא הזה. במידת האפשר, כפי שאתה להיות מומחיות, אכפת לך לעדכן את הבלוג שלך עם עוד פרטים? זה מועיל מאוד בשבילי. ביג האגודל לפייסבוק לרשומה זו בבלוג!, מאחל לך הצלחה, Adrianna מן fivestardolls.com

uae גם מציעה רעיונות לשיפור

תצטרך לשקול היבט בתוך אתגר חשוב עבור אחד מכל האתרים בבלוג המועיל ביותר עבור כל הרשת. למעשה, אני יכול להציע כי אתר האינטרנט!

ומוסיפה

תחום זה נראה לקבל כמות טובה של המבקרים. איך אתה משיג את התנועה זה? הוא מציע ספין ייחודי נחמד על דברים. אני מניח שיש משהו אמיתי או משמעותי כדי לדבר על הדבר החשוב ביותר.

אבל הכי נחמדה זו דובאי. כן, ככה קוראים לה, דובאי אסקורט. היא השאירה לי איזה שלושים תגובות. קראה והגיבה וקראה והגיבה.  תראו את ההודעה המעודדת הזו:

יש כמובן הרבה כדי לדעת על זה. אני חושב שעשית כמה נקודות טובות גם תכונות. תמשיך לעבוד, עבודה נהדרת!

וגם אמרה, ככה בחינניות:

אתר אינטרנט מתוק, אני לא נתקלתי בבלוג שלך בחיפושים שלי! תמשיך בעבודה פנטסטי!

וההודעה האחרונה שלה, בינתיים היתה פשוטה ועניינית:

תודה על דברים טובים

תודה לכן בנות אסקורט, באמת יפה מצידכן.

4 Comments

  1. תמר

    מעניין, בדיוק בשבוע שעבר עברתי על הודעות הספאם באתר של החברה שלנו, והיו המון תגובות דומות לשלך. לא טרחתי להסתכל מי המחבר, ברור לי שמדובר במנועים אוטומטיים. רק לא ברור לי מה המטרה שלהם.

      1. ניר

        שים לב שכל התגובות האלו מכילות לינק (אם בגוף התגובה או בשם המשתמש). המטרה שלהן היא לשפר את מיקום האתרים המקושרים בתוצאות החיפוש של גוגל. החשיבה היא שגוגל מדרגת את האתרים לפי מספר הקישורים אליהם, כך שאם יתווספו קישורים הדרוג יעלה. זה תחום ענק שנקרא SEO ויש מלחמה ארוכה בין גוגל לבין האתרים שמנסים לעבוד עליה.

התגובות סגורות.